GROOP CAMPUS MANAGER PROGRAMI

Hey üniversiteli!

“Tüm gün masa başında oturmak bana göre değil, girişimci ruhluyum, yaptıklarım yaratıcılığımla ve enerjimle şekillenir, kendimi sürekli geliştirebileceğim dinamik bir iş yapmak istiyorum!” diyorsan, okumaya devam et, çünkü seninle tanışmak istiyoruz!

Groop App kendi kampüsündeki pazarlama stratejisine yön verecek Campus Manager’lar arıyor!


Neden Campus Manager Olmalısın?

  • Bu güne kadar girdiği her sektörde değişimi yaratan Hakan Baş’ın öncülük ettiği bu Startup’taki yolculuğun boyunca pazarlama stratejilerini ve girişimciğin kurallarını bu alanda başarısını kanıtlamış bir ekibin ve perspektifiyle öğrenme fırsatı yakalayacaksın.
  • Birlikte çalışacağın birbirinden değerli takım arkadaşları ile çok güçlü bir network’e sahip olacaksın! Sektör trendlerinden sürekli olarak haberdar olacaksın!
  • Fikirlerinle fark yaratırken yarattığın etki arttıkça sorumluluk alanını genişletme şansını kazanacaksın. Bu işbirliğindeki kariyer yolculuğun tamamen sana bağlı!
  • Bir çok üniversitenin en dinamik öğrencilerinden oluşan bu ekiple çalışırken, sıkı çalışmanın sıkı eğlenmek anlamına geldiğine en yakından tanık olacaksın!


Hızlı ve büyük adımlarla büyüyen bir Startup’ın pazarlama stratejisine dahil olma şansını yakalayarak hayatını değiştirecek bir tecrübeye ilk adımını atmaya hazırsan başlayalım! Groop ekibiyle tanışmak için formu doldur!

BAŞVURU FORMU

Hazırsan Seninle Tanışmak İstiyoruz!